Elka
Elka
Elka

Vianočné trenírky, vianočná spodná bielizeň pre celú rodinu

O čom Vianoce naozaj sú? O láske a pohodlí, o blízkosti tých, ktorých máme radi. A práve to s nami tento rok zvládnete. Nemusíte mať napečené a k stromčeku si sadať vo vyžehlených košeliach. K rozžiareným spoločným chvíľam vám tento rok postačia naše vianočné trenírky. Tento rok je totiž na programe pohoda do poslednej nitky. Rozbaľte si svojho "mäkkého kamoša" a užite si tie pravé, pohodlné vianočné chvíle! Bez stresu, s úsmevom, v pohodlí a spolu. Vianočné trenírky pre páry alebo celé rodiny ELKA! To najlepšie pohodlie pre celú rodinu.

Možno sa s nimi roztrhlo vrece, ale originál zostáva jeden. Vynašli sme vianočné trenírky pre páry, postupne pre celé rodiny a nepoľavujeme z nich ani teraz. Vianočné trenírky tvoria DNA našej značky, a tiež predstavujú každoročnú klasiku pre tisíce našich spokojných zákazníkov. Že ste ich ešte nevyskúšali? Možno je na čase práve tento rok. Rovnako ako každý rok pre vás pripravujeme niekoľko nových vianočných vzorov, ktoré v sebe snúbia hravosť a eleganciu nášho najobľúbenejšieho obdobia roka. Pozor, zároveň opakujeme najúspešnejšie designy vianočnej spodnej bielizne z minulých rokov - bestsellery sú skrátka zárukou úspechu, tak prečo ich meniť?

Poznáme obľúbené kombinácie vianočných trenírok

Bezpochyby najpredávanejšie sú kombinácie spodnej bielizne pre celú rodinu. Kevin, spoločný outfit, niečo chutné ... na nezaplatenie. Avšak druhým najčastejším variantom sú edície pánske vianočné trenírky + detské vianočné trenírky. No a posledným, najpredávanejším variantom sú samotné dámske vianočné trenírky alebo vianočné trenírky pre páry. Vyberte si váš obľúbený motív vianočnej spodnej bielizne a vykúzlite naozajstný úsmev na tvári svojim najbližším. Sú to totiž maličkosti, ktoré dávajú Vianociam to ozajstné čaro. A to "mäkký kamoš" v podobe vianočných trenírok od ELKA vie! A keďže ELKA už nie je len o trenírkach, môžete sa mrknúť na veľa ďalších kúskov z našej ponuky. Basic dámske body, dámske boxerky a podprsenky, pánske tričká alebo mikiny. Všetko vyrobené eticky z tých najlepších materiálov. Mrknite sa aj na naše nové štítky a všimnite si, ktoré produkty sú vyrobené z materiálov s certifikáciou GOTS.

#vianočné trenírky pre páry #rodinné vianočné trenírky

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.