Elka
Elka
Elka
Pánske Trenírky Vianočné Emerald deers Pánske Trenírky Vianočné Emerald deers
Momentálne nie je skladom - Čoskoro naskladníme

20,50 €

Dámske Trenírky Doves Dámske Trenírky Doves
  • -20%
Skladom

16,32 € 20,40 €

Detské Trenírky Doves Detské Trenírky Doves
  • -20%
Skladom

12,40 € 15,50 €

Pánske Trenírky Doves Pánske Trenírky Doves
  • -20%
Skladom

16,40 € 20,50 €

Pánske Trenírky Vianočné Deers with glasses Pánske Trenírky Vianočné Deers with glasses
  • -30%
  • Brzy doskladníme - chcete dát vědět? Klikněte.
Momentálne nie je skladom - Čoskoro naskladníme

14,35 € 20,50 €

Komu sa nelení, tomu sa jelení! Vianočné trenírky pre celú rodinu, vianočné obliečky, sety ale aj základné kvalitné kúsky, ktoré vydržia naveky.

Nechajte ich rozbaliť si svojho „mäkkuša“ a užite si tie pravé, pohodlné vianočné chvíle! Bez stresu, s úsmevom, v pohodlí a spolu. Vianočné trenírky, vianočné obliečky či celé vianočné sety sa postarajú o skutočný úsmev na tvári. A nielen to, ako čas plynie aj my si myslíme, že kvalitný vianočný darček je ten, ktorý si naozaj užijete a v tom musí mať prsty precízna výroba, nadčasový dizajn a prémiové prírodné materiály. Už sa tiež vidíte v tej vianočnej idylke?

Možno sa s vianočnými trenírkami roztrhlo vrece, ale originál zostáva jeden. Vynašli sme vianočné trenírky pre páry, postupne pre celé rodiny a nepoľavujeme ani teraz. Zakladáme si na jednoduchom, čistom dizajne, ale ani ten nemusí byť nudný, že? Tento rok sa nelení, tento rok sa jelení! Vianočné trenírky tvoria DNA našej značky, a tiež predstavujú každoročnú klasiku pre tisíce našich spokojných zákazníkov. Že ste ich ešte nevyskúšali? Možno je na čase práve tento rok. Rovnako ako každý rok sme pre vás pripravili limitovaný vianočný vzor, ​​ktorý v sebe snúbi hravosť a eleganciu nášho najobľúbenejšieho obdobia v roku. Pozor, zároveň opakujeme najúspešnejšie dizajny vianočnej spodnej bielizne z minulých rokov – bestsellery sú skrátka zárukou úspechu, tak prečo ich meniť?

Rovnakú perličku prinášame aj pri vianočných obliečkach, ktoré roky tvoria veľmi rýchlo vypredanú limitku. A v tom nechávame jej kúzlo stále. Vianočné obliečky sme navyše obohatili ďalšími doplnkami, ktoré sa postarajú o krásny Vianočný darček ako celok.

Poznáme obľúbené kombinácie

Bezpochyby najpredávanejšie sú kombinácie spodnej bielizne pre celú rodinu. Kevin, spoločný outfit, vianočné obliečky, niečo dobré... na nezaplatenie. Avšak druhým najčastejším variantom sú vianočné trenírky pre páry. A keďže v ELKA LOUNGE to už nie je len o vianočných trenírkach a obliečkach, môžete mrknúť na množstvo ďalších kúskov z našej ponuky. Basic dámske body, dámske boxerky a podprsenky, pánske tričká alebo mikiny. Všetko vyrobené eticky z tých najlepších materiálov. Mrknite aj na naše nové štítky a všimnite si, ktoré produkty sú vyrobené z materiálov s certifikáciou GOTS.

#vianočné trenírky pre páry #rodinné vianočné trenírky #vianočné obliečky #vianočné basics

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. All day Sporty. All day Elegant.