Elka
Elka
Dámske Trenírky Flowers Dámske Trenírky Flowers
  • Novinka
  • -30%
Skladom

14,28 € 20,40 €

Pánske Trenírky Flowers Pánske Trenírky Flowers
  • Novinka
  • -30%
Skladom

14,35 € 20,50 €

Lásku v nás. Valentínská kolekcia ELKA LOUNGE.

 Február plný lásky prináša najnovšiu valentínsku kolekciu od ELKA LOUNGE. A kedy inokedy ako tento rok osláviť deň lásky v pohodlí ?! Kúpte si valentínske trenírky ELKA Lounge a užite si deň po svojom! Zlaďte sa s partnerom, kamarátkou alebo celou rodinou. Veď láska má veľa podôb. A čo si takto užiť pokojnú chvíľku len tak s knižkou? Nebojte sa, samotné vás v tom nenecháme, doprajeme vám skvelé strihy, jemnučké materiály a pocit, že pristať vám to môže aj v pohodlí domova. Že sa s valentínskymi trenírkami roztrhlo vrece? Originál zostáva len jeden.

Vynašli sme valentínske trenírky pre páry a postupne pre celé rodiny a nepoľavujeme z nich ani teraz. Valentínske trenky tvoria podstatnú časť ducha našej značky a preto sa im stále náležite venujeme. Možno preto sú naše valentínske trenírky stále jednou z najpredávanejších pozorností na sviatok, ktorý možno väčšina z nás neoslavuje, ale využívame ho ako ďalší zo symbolov, kedy chceme urobiť radosť tým, ktorých milujeme. A to sú okrem našich polovičiek aj naši najmenší.

Práve preto môžete vidieť už niekoľko rokov v našej valentínskej ponuke veľmi obľúbené detské valentínske trenírky. Poznáme najúspešnejšiu kombináciu valentínskych trenírok Áno, rodinné sety stále velia väčšine objednávok, ale veľmi časté sú kombinácie pánske valentínske trenírky + dámske valentínske trenírky. Nezaostávajú ani kombinácie dámskych s detskými a v neposlednom rade sú tu pánske s detskými ...

Čo nám hovorí, že väčšina z nás pri nakupovaní valentínskeho darčeka urobí radosť aj sebe. A tak to má byť. Naše valentínske trenky sú vyrobené zo 100 % bavlny, presnejšie 100 % bavlneného saténu, čo z nich robí číslo jedna na akékoľvek relaxačné aktivity. Valentínske motívy trenírok sa snažíme navrhovať tak, aby mohli slúžiť "all season" a vy ste tak mali skvelých parťákov po celý rok. ELKA už nie je len o trenírkach, a preto môžete urobiť radosť svojim najbližším aj ďalšími obľúbenými tipmi na Valentína.

Čo tak basic kúsky v podobe dámskych body alebo spodnej bielizne z mikromodalu, ktorý môžeme hrdo označovať ako "second skin". Pre mužov je ideálnym valentínskym darčekom napríklad pánska mikina alebo tričko z bio bavlny s certifikáciou GOTS.

Doprajte svojim najbližším tú jedinú spodnú bielizeň a loungewear, ktorá si s vami zaslúži byť po celý deň.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.