Trenírky pre páry. Spodná bielizeň a oblečenie pre páry. ELKA LOUNGE.

 Párová spodná bielizeň je ten najlepší spôsob, ako sa vždy cítiť bližšie jeden druhému. Veríme, že tá správna istota vo vzťahu je niekde pod drobnosťami ako je otváranie dverí dáme. A nemyslíme to obrazne. Trenírky pre páry potešia každého, kto do vzťahu prináša pohodu a úsmev. O vaše príjemné dni sa postarajú naše párové trenírky.

Trenírky pre páry vyrábame v 3 variantoch. Prvé sú párové trenírky z klasickej 100 % bavlny, druhými sú trenírky pre páry z bavlneného saténu a ako tretia je tu naša novinka v podobe 100 % bio bavlny s certifikáciou GOTS - najprísnejšou certifikáciou na ekologické spracovanie. Zamilujte sa do párových trenírok aj vy.

Trenírky pre páry však nie sú tým jediným, čo pre "couple goals" robíme. Ak chcete byť zladení do páru, ale nosíte iný typ bielizne, môžete sa zladiť aj do našej bežnej párovej spodnej bielizne v podobe boxeriek pre mužov aj ženy, s doplnením dámskych podprseniek v rovnakom dizajne. Basic kúsky pre každodenné párové ladenie.

Novinkou je u nás tiež oblečenie pre páry v podobe tričiek a mikín. Či už ich budete nosiť spoločne alebo len obaja chcete mať v šatníku párové oblečenie vyrobené z tých najlepších materiálov. Mikiny pre páry vyrábame z 95 % bio bavlny, tričká pre páry sú vyrobené zo 100 % bio bavlny.

Zamilujte sa aj vy a spoznajte trenírky pre páry, klasickú spodnú bielizeň pre páry alebo oblečenie pre páry.

A ak už nie ste len pár, mrknite sa na naše trenírky pre celú rodinu alebo oblečenie zladené pre celú rodinu.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. All day Sporty. All day Elegant.