Pánske tričká z biobavlny ELKA LOUNGE

Už ste unavený kvalitou tričiek aj od renomovaných značiek? Nečudujeme sa vám. Zaobstarať dobré pánske tričko a mať možnosť si ho kupovať opakovane je takmer nadľudská úloha. Preto sme sa rozhodli vyrábať prémiové pánske tričká z 100 % biobavlny alebo bambusu.

Základným modelom našich tričiek sú jemné bambusové tričká. Skvelá voľba na spanie, pod košeľu aj pre každodenné nosenie. Vďaka prirodzenej priedušnej, antibakteriálnej a vlhkosť odvádzajúcej tkanine, budete podávať tie najlepšie výkony na schôdzke aj pri športe. Pánske bambusové tričká majú skôr klasický slimfit strih, ktorý je navrhnutý tak, aby moc neprekážal.

Druhým modelom sú naše lounge pánske tričká zo 100 % biobavlny. Jedná sa o GOTS certifikovanej biobavlny, ktorá vám zaručí, že vám tričko vydrží niekoľko rokov, bude mať stálu farbu aj držať tvar. Zároveň ho môžete nosiť s dobrým pocitom, že jeho výroba bola vykonaná s najvyššími možnými štandardmi udržateľnosti. Lounge pánske tričká vyrábame buď vo variante basic - iba s minimalistickým logom na chrbte, alebo v prevedení collection. Collection predstavuje pánske bavlnené tričká s potlačou.

Všetky komponenty pánskych tričiek majú GOTS certifikáciu a to práve aj na samotnú potlač. Naše loungewear pánske tričká majú skôr klasický strih, ktorý zaručí maximálne pohodlie.

Basic pánske tričká nájdete aj v mnohých našich predpripravených pánskych setoch spodnej bielizne a oblečenia. Rovnako tak môžete svoj outfit obohatiť o prémiové boxerky alebo napríklad pánske mikiny z biobavlny.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. All day Sporty. All day Elegant.