Elka
Elka

Pánske trenírky active

Pánske trenírky active ELKA LOUNGE

Pánske trenírky sa športovou gumou, to sú naše pánske trenírky active zamerané na výkon. Vďaka pevnej športovej gume si budete istí aj v tých najhorších chvíľach. Pánske trenírky zo 100 % bavlny, ktoré vám vďaka priedušnosti a kvalite zaistia pohodlie po celý deň. Dizajnová guma navyše zabezpečí, že trenírky zostanú vždy na svojom mieste.

Oproti klasickým pánskym trenírkam sa trenírky active líšia iba v prevedení gumy. Zatiaľ čo pri klasických trenírkach sa jedná o gumu všitú v látke, pri verzii active je guma prevzatá z pánskych boxeriek. Trenírky active tak skĺbia výhody ako klasických trenírok, tak boxeriek, a to svojou pohodlnosťou trenírok a praktickosťou boxeriek. Ideálna voľba pre tých z vás, ktorí stále váhate medzi trenírkami a boxerkami.

Pánske trenírky active vyrábame vždy zo 100 % bavlny, pri niektorých modeloch sa stretnete so 100 % bavlneným popelínom, 100 % bavlneným saténom alebo 100 % biobavlnou s certifikáciou GOTS. Vo všetkých prípadoch sa jedná o úžasné materiály s dlhou výdržou, no najmä extra jemnou úpravou, ktorá z našich trenírok robí bielizeň, ktorú prakticky nepocítite na tele.

Pánske trenírky active sú ďalším typom našej pánskej spodnej bielizne, ktorá je vhodná prakticky pre každú časť dňa. Sú šik na spanie, praktické do obleku, ideálne na šport alebo do užších nohavíc kvôli svojmu strihu, ktorý vďaka našej špecializácii optimalizujeme od roku 2008. Ak sa chcete dočítať viac o všetkých prednostiach našich pánskych trenírok, odporúčame prejsť tu.

Ak preferujete skutočne neviditeľnú spodnú bielizeň a chcete zažiť, čo znamená "second skin", odporúčame preskúmať naše pánske boxerky z mikromodalu.

Viete, že s nami sa môžete zladiť aj do páru, alebo celá rodina? Urobte radosť svojej polovičke buď párovými trenírkami, alebo napríklad bestsellerom v podobe dámskeho body.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.