Elka
Elka
Pánske Trenírky Vianočné Emerald deers Pánske Trenírky Vianočné Emerald deers
Momentálne nie je skladom - Čoskoro naskladníme

20,50 €

Pánske Trenírky Doves Pánske Trenírky Doves
 • -20%
Skladom

16,40 € 20,50 €

Pánske Trenírky Vianočné Claret with animals Pánske Trenírky Vianočné Claret with animals
 • -40%
 • Brzy doskladníme - chcete dát vědět? Klikněte.
Momentálne nie je skladom - Čoskoro naskladníme

12,30 € 20,50 €

Pánske Trenírky Vianočné Deers with glasses Pánske Trenírky Vianočné Deers with glasses
 • -30%
 • Brzy doskladníme - chcete dát vědět? Klikněte.
Momentálne nie je skladom - Čoskoro naskladníme

14,35 € 20,50 €

Pánske Trenírky Blue with stripes Pánske Trenírky Blue with stripes
 • -20%
Skladom

15,28 € 19,10 €

Pánske Trenírky Roses Pánske Trenírky Roses
 • -20%
Skladom

16,40 € 20,50 €

Pánske Trenírky Flowers Pánske Trenírky Flowers
 • Novinka
 • -30%
Skladom

14,35 € 20,50 €

Pánske Trenírky Colours Pánske Trenírky Colours
 • Novinka
 • -20%
Skladom

16,40 € 20,50 €

Pánske trenírky, pánska spodná bielizeň ELKA Lounge

Pánske trenírky, ktoré sú symbolom pohodlia. Skvele padnúci strih a precízne materiály pre každodenný komfort. Odlíšte sa od ostatných trendy trenírkami s nadčasovým dizajnom, úžasným materiálom aj vyladeným strihom padnúcim aj do užších nohavíc.

Preferujete pánske trenírky ale viete, že vám tie klasické prekážajú v moderných strihoch nohavíc? Práve na vás myslíme pri výrobe a ladení našej pánskej bielizne. Pánske trenírky sú našou prvou a stále zásadnou špecializáciou. Naše pánske trenírky majú špeciálne vyvinutý strih, ktorý je akurát dlhý, aby poskytoval potrebnú oporu intímnych partií, ale zároveň minimálne potrebný, aby látka zbytočne neprekážala a trenírky boli vhodné napríklad aj v kratších šortkách alebo slimfit nohaviciach. Ďalšou prednosťou našich trenírok je zároveň šírka nohavíc, ktorú sme vyriešili už známym trojdielnym strihom v oblasti sedenia, ktorý umožní, že nohavičky môžu byť opäť užšie a tým neobmedzujú stehná pri sadaní. Výsledkom sú užšie nohavičky, ktoré neprekážajú pod nohavicami, ale zároveň vysoký komfort. U našich pánskych trenírok sme zvolili zjemnenú, subtílnu gumu, ktorá sa nevyťaháva, ani nezráža. Naše pánske trenírky tak prakticky neucítite a nebudú sa vám vrstviť a prekážať.

Pánske trenírky vyrábame z niekoľkých materiálov, pričom tým hlavným sú pánske trenírky zo 100 % bavlny - popelínu. Ide o základný, krásne jemný materiál s certifikáciou OEKO-TEX 100. Druhým materiálom sú trenky zo 100 % bavlneného saténu, ktorý je ešte o fúz prémiovejší než popelín. Posledným materiálom je pánska spodná bielizeň z biobavlny. Jedná sa o pánske trenírky zo 100 % biobavlny s certifikáciou GOTS. Tento materiál je zárukou maximálneho komfortu a zároveň ohľaduplnosti voči životnému prostrediu a dopadu výroby na spoločnosť.

Naše trenírky každoročne obliekajú tisíce spokojných zákazníkov a to nielen z radov mužov. V ELKA sme vymysleli trenírky pre páry a trenírky pre celé rodiny. Ak hľadáte zaujímavý darček, ktorý dokáže vykúzliť naozajstnú radosť na tvári, potom ste ho práve našli.

Pokiaľ chcete vyskúšať aj našu ďalšiu pánsku spodnú bielizeň, odporúčame objaviť naše pánske boxerky.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. All day Sporty. All day Elegant.