Elka
Elka

Pánske mikiny ELKA LOUNGE

Pánske mikiny s jednoduchým dizajnom, ktoré sa vďaka voľnému strihu a materiálu s 95 % biobavlnou stanú vaším každodenným must-have. Priadza mikín sa môže chváliť certifikátom GOTS, potlač má certifikát Oeko-Tex a guma Oeko-Tex 100. Tieto kvalitné mikiny zostanú vo vašom šatníku oveľa dlhšie ako jednu sezónu.

Hľadáte pánsku mikinu, na ktorú si zvyknete a môžete neustále dokupovať? Potom ste u nás správne. Naše pánske mikiny sú z kolekcie basic, ktorá je v harmónii s naším presvedčením robiť bestsellery na stálo, aby ste nemuseli stále experimentovať.

Pánske mikiny z biobavlny vyrábame v niekoľkých farebných prevedeniach a strihoch. Vďaka kvalite použitých materiálov garantujeme stálofarebnosť a držanie tvaru mikín počas niekoľkých sezón.

Zažite s našimi mikinami ten skvelý pocit dokonale padnúcej mikiny z prémiovej biobavlny. Doplňte svoj outfit napríklad aj našimi pánskymi tričkami zo 100 % biobavlny, obujte si obľúbené tenisky a užívajte si pocit absolútnej sviežosti.

Naše pánske mikiny sú udržateľné. Ich výroba prebieha kompletne v Českej republike. Materiál mikín disponuje certifikátom GOTS, ktorý zaručuje, že bavlna pre nich použitá aj následný proces úprav a farbenie prebiehal s maximálnou ekologickou a spoločenskou zodpovednosťou.

Chcete začať s prémiovým šatníkom od základov? Potom odporúčame objaviť aj našu pánsku spodnú bielizeň, pánske boxerky alebo pánske súpravy spodnej bielizne a oblečenia.

Ak hľadáte originálny darček, odporúčame navštíviť aj naše sekcie pre páry alebo rodiny. U nás totiž môžete zladiť spodnú bielizeň alebo práve mikiny pre celú rodinu.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.