Elka
Elka

Pánske boxerky, spodná bielizeň pre mužov ELKA LOUNGE

Pánske boxerky sú základom pánskeho šatníka. Jednoduché strihy zamerané na výkon, priedušný prémiový materiál a dvojitá vrstva pre potrebnú oporu. V boxerkách ELKA máte každodenný úspech zaručený.

Pánske boxerky vyrábame z niekoľkých materiálov, tým hlavným je 93 % micromodal, ktorý označujeme ako "second skin". Je neskutočne jemný, ľahký, priedušný a zároveň drží tvar. Tento materiál vytvára z našich pánskych boxeriek produkt vhodný pre každodenné používanie s maximálnou mierou komfortu, ale zároveň sa skvele hodí aj pre športové a náročnejšie aktivity. Oproti bavlneným boxerkám náš micromodal lepšie odvádza pot a materiál sa nevyťahá. Vyskúšajte naše pánske boxerky z mikrovlákna aj vy.

Druhý materiál, ktorý môžete nájsť v našich boxerkách pre mužov je viskóza, ktorá má podobné vlastnosti ako micromodal avšak jej štruktúra je viac podobná bavlne.

Naše pánske boxerky vyrábame vždy v prevedení s logom vytkávanou gumou ELKA LOUNGE. Táto guma je špeciálne upravená tak, aby bola rovnako jemná ako samotný hlavný materiál boxeriek. Oproti bežným boxerkám je táto guma o cca 50 % subtílnejšia a robí tak z našich boxeriek bielizeň, ktorú nie je takmer cítiť na tele.

U väčšiny našich boxeriek pre mužov sa môžete stretnúť s označením LOUNGE, jedná sa o špeciálne upravený strih boxeriek, ktoré sú kratšie, nerolujú sa a perfektne sedia na stehnách aj v páse. Majú špeciálne upravený prostredný diel tak, aby držali kde majú, ale zároveň poskytovali "lounge-pohodlný" priestor v intímnej oblasti a nezvierali.

Ak nie ste fanúšikovia boxeriek, môžete sa mrknúť na desiatky vzorov a materiálov našich pánskych trenírok. Pre zladenie sa môžete tiež mrknúť na dámske boxerky alebo podprsenky.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.