Elka
Elka

Pánska spodná bielizeň a loungewear ELKA LOUNGE

Trenírky, tričká, boxerky, pánska spodná bielizeň ale napríklad aj mikiny. Od kúskov pre náročné pracovné dni, veci na cvičenie, až po kúsky pre pohodové víkendy - medzi našimi produktami nájdete vždy to pravé. Prémiové materiály, precízne strihy, premyslený dizajn. Pohodlie a kvalita v jednom. Skrátka tá jediná pánska spodná bielizeň a loungewear, ktorá si s vami zaslúži byť celý deň.

Ak ste zvyknutý na pánsku spodnú bielizeň zo 100 % bavlny, máme pre vás pripravené pánske trenírky, ktoré majú strih vyladený tak, že sa pohodlne zmestia aj do užších nohavíc. Navyše u nás nájdete aj variant pánskych trenírok zo 100 % bio bavlny, ktorá sa pýši najprísnejším certifikátom na šetrnú ekologickú výrobu GOTS.

Tým z vás, ktorí preferujú pánsku spodnú bielizeň z mikrovlákna, môžeme vrelo odporučiť naše pánske boxerky z micromodalu. Zloženie predstavuje 93 % micromodal a 7 % elastan. Tento materiál označujeme ako "second skin". Jedná sa o naozaj extra jemný materiál, ktorý robí z pánskej spodnej bielizne takmer neviditeľnú záležitosť.

Posledným variantom pánskej spodnej bielizne sú pánske trenírky active, ktoré kombinujú výhody v podobe voľnejšieho strihu trenírok spolu s minimalistickou vytkávanou gumou boxeriek.

Novinkou je naše pánske loungewear oblečenie v podobe tričiek a mikín. U oboch typov produktov sa jedná o špičkové materiály s certifikáciou GOTS. Pánske tričká sa pýši 100 % bio bavlnou, ktorá skvele drží svoj tvar. Pánske loungewear mikiny sú vyrobené z 95 % bavlny s počesanou úpravou.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. All day Sporty. All day Elegant.