Elka
Elka
Elka
Elka
Elka

ELKA LOUNGE novinky v spodnej bielizni, loungewear a deco&home

 Vaše daily essentials v novom šate. Objavte tie najlepšie materiály a precízne spracovanie, ktoré sa stane vašou druhou kožou. Nové strihy a produkty posunú váš šatník na ďalšiu úroveň, a to od základov spodnej bielizne po voľnočasové kúsky. Navyše eticky a udržateľne. 

Hľadáte novinky v spodnej bielizni alebo loungewear? Ste na správnom mieste, u nás nájdete desiatky nových, zaujímavých strihov, basic aj collection designov spodnej bielizne a loungewear. Či už hľadáte dámske body, ktoré sú perfektným základom dámskeho šatníka alebo ďalšie lounge kúsky. Trenírky pre páry alebo rodiny od nás už zrejme za tie roky poznáte, ale čo skrývame za týmito novinkami?

 Dámska aj pánska lounge spodná bielizeň vychádza z jednoduchého, avšak nového modelu. Milujeme športové oblečenie a bielizeň, ale nechceme cítiť tlak, ktorý športová bielizeň spôsobuje. Vytvorili sme preto lounge edíciu športových podprseniek, dámskych aj pánskych boxeriek, ktoré vyzerajú ako športové, ale budete sa v nich cítiť extrémne pohodlne. Tieto strihy majú "voľnejšie" prevedenie, ktoré kombinuje výhody jednoduchého športového dizajnu a komfort klasickej voľnočasovej bielizne. Lounge spodná bielizeň sa perfektne hodí aj na menej fyzicky orientované aktivity.

 Ak hľadáte loungewear novinky, potom vás veľmi radi nasmerujeme na naše loungewear mikiny pre ženy, mužov a deti, alebo basic kúsky, ako sú pánske tričká. Všetky naše loungewear kúsky vyrábame z udržateľných materiálov, ktorým je v prípade mikín 95 % bio bavlna a v prípade tričiek 100 % bio bavlna. Oba materiály sú s certifikáciou GOTS.

Vedeli ste, že u nás nájdete aj produkty z rady Home & Deco? Mrknite sa do našich noviniek a zamilujte sa napríklad do našich obliečok zo 100 % bio bavlny alebo obliečok z bavlneného saténu. 

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.