Elka
Elka
Elka

Nová kolekcia 23/24

Earth & Wellness! To sú základné esencie našej novej kolekcie SS/AW 23-24. Prírodné a eticky vyrobené materiály v podobe 100% francúzskeho ľanu, česanej i hladkej biobavlny vytvárajú produkty, ktoré sú zodpovedné k prírode. Vďaka svojmu extra jemnému spracovaniu od európskych producentov však prináša zásadné vlastnosti, ktoré oceníte nielen vďaka pocitu z etického nákupu, ale hlavne na vlastnej koži. Vaše nové módne a zodpovedné wellness.

V kolekcii sme venovali veľký focus na Classy/Lounge kúsky vyrobené z extra jemne tkaného francúzskeho ľanu. Vznikla kompaktná ľanová kapsula, ktorá Vám umožní obliekať sa chick, sebavedome, priedušne a pritom tak elegantne pri všetkých potrebných udalostiach. V kolekcii objavíte ľanové šaty, ľanové košele a tuniky, ľanové kimony, ale aj ľanové dlhé aj krátke nohavice.

Nemohli sme však zabudnúť na našej Sporty & Wellness kategóriu, ktorú nová kolekcia 23/24 posilňuje o nové modely z tej najjemnejšej biobavlny. Loose fit mikiny s kapucňou aj bez kapucne, mikinové plážové vesty a open neck tričká.

Nezostáva než si ju užiť.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.