Elka
Elka

Mikiny ELKA LOUNGE. Dámske mikiny, pánske i detské. 

Mikiny s jednoduchým dizajnom, ktoré sa vďaka voľnému strihu a materiálu s 95 % bio bavlnou stanú vaším každodenným must-have. Priadza mikín sa môže chváliť certifikátom GOTS, potlač má certifikát Oeko-Tex a guma Oeko-Tex 100. Tieto kvalitné mikiny zostanú vo vašom šatníku oveľa dlhšie ako jednu sezónu.
Poznáte ten pocit, keď sa zababušíte do jemnej bavlnenej mikiny, ktorá drží tvar, perfektne vám sedí a vy máte pocit, že sa nemôžete v ničom cítiť lepšie? Ak hľadáte tú najpríjemnejšiu, basic a zároveň nevšednú mikinu pre vaše voľné chvíle, potom ste na správnom mieste. Vytvorili sme pre vás dámske loungewear mikiny, ale aj pánske a detské mikiny. Áno, robíme aj #matchymatchy mikiny pre páry alebo celé rodiny.
Zamilujte sa s nami do GOTS certifikovanej bio bavlny. Tá zaistí, že aj po rokoch bude mikina v perfektnom stave. Materiál na tieto mikiny bol navyše získaný v súlade s maximálne ekologicky a humánnymi požiadavkami. Aj mikiny môžete nakupovať udržateľne. ELKA LOUNGE mikiny majú classic strih, hodia sa do mesta, na odpočinok po športovej aktivite, ale aj na večernú ležérnu party. Detské mikiny ELKA LOUNGE majú viac oversized strih, ktorý zaručí, že každodenné dobrodružstvo našich najmenších bude úplne pohodlné.
Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. All day Sporty. All day Elegant.