Elka
Elka
Elka
Dámske Trenírky Colours Dámske Trenírky Colours
  • Novinka
  • -20%
Skladom

16,32 € 20,40 €

Pánske Trenírky Colours Pánske Trenírky Colours
  • Novinka
  • -20%
Skladom

16,40 € 20,50 €

Rodinné trenírky. Spodná bielizeň aj ďalšie oblečenie zladené pre rodinu. ELKA LOUNGE.

 S našimi rodinnými trenírkami si môžete byť istí, že budete ladiť najlepšie široko ďaleko. A aj keď to práve nie je vidieť, vďaka nám môžete mať svoje malé rodinné tajomstvo. No a už to nie je len o trenírkach. Čo tak spoločné rodinné mikiny? Podľa nás skvelý #familytime.

Či už sa rozhodnete pre rodinné trenírky alebo rodinné mikiny, nájdete u nás hneď niekoľko druhov materiálov. Pri rodinných trenírkach môžete vyberať z troch materiálov - rodinné trenírky zo 100 % bavlny, rodinné trenírky zo 100 % bavlneného saténu a trenírky pre celú rodinu z bio bavlny s certifikáciou GOTS.

Ak náhodou prepadnete našim rodinným mikinám, je to jednoduché. Mikiny pre celú rodinu vyrábame iba z 95 % bio bavlny, ktorá sa taktiež pýši certifikátmi GOTS. Materiál pre naše rodinné mikiny je vďaka svojmu počesanému vnútornému spracovaniu tak jemný, že ho nazývame "you have to touch".

Ak hľadáte spoločný outfit pre celú rodinu, alebo len pre jedného z vás spolu s deťmi, ste na správnom mieste. Vďaka tomu, že môžete nakupovať kúsky samostatne, si môžete svoj #matchy outfit namiešať podľa seba.

Užívanie spoločných chvíľ je isto-iste vaša radosť. My budeme radi, keď budeme môcť prispieť našim rodinným oblečením k tomu, aby mali tieto chvíle ešte väčšiu iskru.

A ak ešte nie ste rodinka, nevadí, máme aj skvelé trenírky pre páry a mikiny pre páry.

#matchy spodná bielizeň #matchy trenírky # matchy oblečenie

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.