Elka
Elka

Obliečky z bavlneného saténu - prémiové & prírodné

Obliečky zo 100% bavlneného saténu predstavujú najjemnejší materiál z ponuky posteľnej bielizne značky ELKA LOUNGE. Saténové obliečky vyrábame z prvotriednych materiálov, ktoré sa vyznačujú svojou hustotou väzby a jemnosťou vlákien. Naše obliečky z bavlneného saténu predstavujú kombináciu vysoko kvalitného výrobku s dlhou dobou životnosti a spolu s kombináciou s úpravou softfinish sa jedná o tak jemný materiál, ktorý si zamilujete až potom, čo ho ucítite na vlastnej koži.

V ELKA LOUNGE sa vždy snažíme skĺbiť vplyv na životné prostredie s maximálnym zameraním na váš komfort. Bavlnený satén, ktorý využívame na saténové obliečky, obsahuje certifikát OekoTex 100 zaručujúci maximálne nezávadné farbenie materiálu a zároveň starostlivosť o zachovanie prírodných vlastností bavlnených vlákien.

Saténové obliečky sú zárukou prémiového vzhľadu každej spálne av spojení s esteticky vyváženým dizajnom dotvárajú vzhľad založený na kvalite prírodných materiálov a poskytujú nenahraditeľnú jemnosť pre kvalitu vášho spánku.

Saténové obliečky vyrábame v kolekcii základných farieb a vybraných designov. Zamilujte sa s nami do obliečok z bavlneného saténu a obohaťte svoj spánok produktom s najvyššou jemnosťou a zodpovedným pôvodom. svedomím zo zodpovedného produktu.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.