Elka
Elka
Elka

Kvalitné obliečky ELKA LOUNGE z dokonalého materiálu

Obliečky, vďaka ktorým už nikdy nebudete chcieť vstať z postele. Vieme, to nie je veľmi praktické. Ale ten mäkučký dotyk bavlneného saténu, extra jemného ľanu alebo biobavlny. Minimalistické obliečky, dizajn, ktorý rozžiari vašu spálňu za to stojí. Posteľ plná nadýchaných vankúšov a tie najjemnejšie materiály pre ničím nerušený spánok.

Obliečky ze 100% bavlneného saténu

Vyrábame obliečky z tých najkvalitnejších materiálov. Už ste skúšali naše obliečky z bavlneného saténu? Garantujeme vám, že v ničom inom už nebudete chcieť spať. Jedná sa o špeciálne vytvorený materiál, ktorý má vysokú hustotu tkania a tým sa naše obliečky stávajú nielen extrémne jemné (vyššia jemnosť už dosahuje iba hodváb), ale aj odolné a dlhotrvajúce - čo u posteľnej bielizne určite oceníte. Zaobstarajte si saténové obliečky ELKA LOUNGE a nechajte sa roky rozmaznávať tým najlepším "second skin" materiálom.

Kvalitné obliečky z biobavlny

Preferujete bio obliečky? To je skvelé! Práve pre vás vyrábame niekoľko druhov našich obliečok zo 100% biobavlny. Jedná sa tiež o veľmi jemný materiál, ktorý je však na dotyk o málinko hrubší, schválne, nazývame ho "tough touch". Je podobný ľanovým obliečkam alebo obliečkam z klasickej bavlny. Ide skrátka o iný druh materiálu, a je len na vás, ktoré je príjemnejšie vám. Oproti saténu je materiál na dotyk pevnejší. Doprajte si kvalitné obliečky. Materiál našich biobavlnených obliečok disponuje ako certifikáciou OekoTex 100 tak bio certifikáciou GOTS.

Obliečky z extra jemného 100% ľanu

Prepadnite tomu najjemnejšiemu obliečky z ľanu. Ľan tak ako ho poznáte, tvrdší na dotyk, je úplne iný ľan, než nájdete u nás. Naše ľanové obliečky sú vyrobené z extra jemného ľanu tej najvyššej kvality spracovania. Dotykom Vám pripomenie skôr jemnosť flanelu či počesanej bavlny. Objavte kúzlo ľanových kvalitných obliečok.

Vyrábame aj detské obliečky

Novinkou v ponuke sú aj detské obliečky. Detské obliečky z biobavlny alebo detské obliečky z bavlneného saténu vyrábame z rovnako kvalitných materiálov v rozmere 90 * 130. Materiál na naše detské obliečky z biobavlny disponuje certifikátmi OekoTex 100 a GOTS. Ak hľadáte luxusné obliečky, ste na správnom mieste. Zamilujte sa s nami do nikdy nekončiacich chvíľ v našich ELKA LOUNGE obliečkach a nechajte sa rozmaznávať tými najlepšími materiálmi.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. All day Sporty. All day Elegant.