Elka
Elka

Obliečky ELKA LOUNGE z dokonalého materiálu

Obliečky, vďaka ktorým už nikdy nebudete chcieť vstať z postele. Vieme, to nie je veľmi praktické. Ale ten mäkučký dotyk bavlneného saténu alebo obliečky z biobavlny a dizajn, ktorý rozžiari vašu spálňu za to stojí. Posteľ plná nadýchaných vankúšov a tie najjemnejšie obliečky pre ničím nerušený spánok.

Obliečky z bavlneného saténu

Vyrábame obliečky z tých najkvalitnejších materiálov. Už ste skúšali naše obliečky z bavlneného saténu? Garantujeme vám, že v ničom inom už nebudete chcieť spať. Ide o špeciálne vytvorený materiál, ktorý má vysokú hustotu tkania, a preto sa naše obliečky stávajú nielen extrémne jemnými (vyššiu jemnosť už dosahuje iba hodváb), ale tiež odolnými a dlhotrvajúcimi - čo u posteľnej bielizne iste oceníte. Kúpte si saténové obliečky ELKA LOUNGE a nechajte sa roky rozmaznávať tým najlepším "second skin" materiálom.

Obliečky z biobavlny

Preferujete bio obliečky? To je skvelé! Práve pre vás vyrábame niekoľko druhov našich obliečok zo 100 % biobavlny. Jedná sa tiež o veľmi jemný materiál, ktorý je však na dotyk o málinko hrubší, schválne ho nazývame "tough touch". Je podobný ľanovým obliečkam alebo obliečkam z klasickej bavlny. Ide skrátka o iný druh materiálu, a je len na vás, ktorý je pre vás príjemnejší. Oproti saténu je materiál na dotyk pevnejší. Vyskúšajte oba naše varianty obliečok. Materiál našich biobavlnených obliečok disponuje ako certifikáciou OekoTex 100, tak bio certifikáciou GOTS.

Aké ponúkame rozmery obliečok?

Naše obliečky vyrábame štandardne v rozmere 140 * 200, teda obliečky na jednu perinu. Ku klasickému vankúšu od nás dostanete tiež obliečku na malý vankúšik, aby Vaša posteľ mohla byť celá jednotná.

Vyrábame aj detské obliečky

Novinkou v ponuke sú aj detské obliečky. Detské obliečky z biobavlny alebo detské obliečky z bavlneného saténu vyrábame z rovnako kvalitných materiálov v rozmere 90 * 130. Materiál na naše detské obliečky z biobavlny disponuje certifikátmi OekoTex 100 a GOTS. Ak hľadáte luxusné obliečky, ste na správnom mieste. Zamilujte sa s nami do nikdy nekončiacich chvíľ v našich ELKA LOUNGE obliečkach a nechajte sa rozmaznávať tými najlepšími materiálmi.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.