Elka
Elka

Biobavlnené obliečky - jemnosť & ochrana prírody

Bavlnené obliečky sa stali štandardom ponuky väčšiny svetových značiek, aj tej našej. S rastúcim množstvom a sa však zvyšujú nároky na rozsah pestovania bavlny a jej negatívneho dopadu na životné prostredie. Biobavlnené obliečky predstavujú úžasný kompromis medzi dopadom na životné prostredie a vašim komfortom. V ELKA LOUNGE vždy hľadáme spôsob ako dokonale skĺbiť oboje. Práve z toho dôvodu sme sa zamerali na výber skvele spracovaných biobavlnených látok s najprísnejšou certifikáciou na svete. GOTS certifikát, ktorým sa naše materiály pýšia, zaručuje etické aj ekologické štandardy pri spracovaní.

Naše obliečky zo 100% biobavlny obohacujeme úpravou softfinish, ktorá v kombinácii so správnou gramážou materiálu zaručuje pevnosť a výdrž biobavlnenej obliečky a zároveň ich maximálnu jemnosť a priedušnosť.

Biobavlnené obliečky vyrábame v kolekcii basics, tak aby skvele dotvorili vzhľad aj kvality každého štýlu interiéru. Práve dizajn čistej biobavlny v kombinácii so základnými farbami predstavuje prémiový vzhľad aj jemnosť na dotyk.

Zamilujte sa s nami do prírodnej štruktúry biobavlnenej obliečky a zaspávajte v tej najvyššej kvalite s pokojným svedomím zo zodpovedného produktu.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.