Elka
Elka
Deco & Home Uterák pre hostí Uterák pre hostí Natural white Deco & Home Uterák pre hostí Uterák pre hostí Natural white
  • Novinka
Momentálne nie je skladom - Čoskoro naskladníme

9,75 €

Obliečky, relaxačné masky, DECO & HOME. ELKA LOUNGE

Vytvorte si originálny domov s našimi trendy doplnkami z kategórie Deco & Home. Zútulnite si spálňu mäkučkými obliečkami z tých najlepších materiálov alebo spacími maskami, vďaka ktorým bude váš spánok kvalitný a bezstarostný. Pokiaľ by ste radi doladili svoju spálňu do dokonalosti, môžete si vybrať aj z našich vonných vrecúšok, ktoré vznikajú spoluprácou so značkou ručne zbieraných byliniek Leros a sú vyrábané v chránených dielňach. A čo viac, vedeli ste, že naše relaxačné masky a vrecúška vznikajú v rámci projektu "minimum waste"? To znamená, že na ich výrobu používame iba materiál, ktorý zostane z väčších produktov, ako sú trenírky alebo práve obliečky.

Obliečky pre vás vyrábame z dvoch materiálov. Prvým sú obliečky z bavlneného saténu a druhým sú obliečky z bio bavlny. Oba typy materiálov na obliečky zaručujú extra jemnosť. Kým obliečky z bavlneného saténu sú extra jemné a príjemne hrejivé, obliečky z bio bavlny nazývame "rough touch" - ide o prírodnejšiu textúru. Potom si už len stačí vybrať zo základných motívov a univerzálnych farieb. Obliečky zo 100 % bio bavlny disponujú certifikáciou GOTS.

Ak už poznáte naše obliečky, môžu byť čerešničkou na torte vášho spánku či odpočinku relaxačné masky. Relaxačné alebo tiež spacie masky sú ideálne, keď potrebujete k spánku absolútnu tmu, alebo keď si chcete oddýchnuť počas dňa. Relaxačné masky sú tiež skvelým doplnkom na cestovanie.

Zamilujte sa aj vy do našich deco & home kúskov s etickým presahom a poctivou českou výrobou.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.