Detské trenírky, trenky ELKA LOUNGE

Detské trenírky s originálnym a hravým dizajnom. ELKA prináša vašim deťom trenírky, ktoré majú praktický a pružný strih pre ničím nerušený pohyb a sú vyrobené z prémiových materiálov vhodných pre tú najjemnejšiu pokožku. Testované tými najmenšími pri každodenných dobrodružstvách.

Naše detské bavlnené trenírky vyrábame v 3 materiáloch. Prvým z nich je 100 % bavlna-popelín. Ľahký, priedušný materiál. Druhým materiálom je 100 % bavlna-satén, extra jemný materiál, ktorý vaše deti skoro nepocítia na tele. Poslednou novinkou v našej ponuke sú trenírky zo 100 % biobavlny. Všetky materiály našich trenírok disponujú materiálom Oekotex 100, ktorý zaručuje, že materiály sú vhodné aj pre deti do 1 roka, teda najvyššie možné opatrenia. Detské trenírky z biobavlny sú navyše vyrobené z materiálu s certifikáciou GOTS.

Hľadáte skvelý kúsok na hranie vašich ratolestí? Vyskúšajte naše detské trenírky. Detské trenky sú skvelým kusom oblečenia aj na dovolenke, kedy ich oceníte napríklad vo chvíli, keď nechcete, aby vaše deti boli v mokrom.

Chcete vašim deťom vykúzliť naozajstný úsmev na tvári? Zlaďte detské trenírky vašich najmenších s vami. Mrknite sa do našej kategórie trenírok pre celé rodiny.

Vedeli ste, že vyrábame aj ELKA LOUNGE detské mikiny z biobavlny? Mrknite sa na nich.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. All day Sporty. All day Elegant.