Elka
Elka

Detské mikiny

Detské mikiny ELKA LOUNGE

Basic kúsky sú obľúbené aj v detskom svete! Pohodlné mikiny s kapucňou sa hodí skrátka ku všetkému a ich príjemný materiál určite vykúzli každému drobcovi úsmev na tvári.

Detské mikiny z biobavlny sú mikiny stvorené pre každodenné dobrodružstvo našich najmenších. Doprajte vašim najmenším tú najkvalitnejšiu detskú mikinu z prémiového materiálu z počesanej biobavlny. Detské mikiny z našej dielne disponujú certifikátom Oekotex 100, ktorý garantuje zdraviu nezávadné materiály aj pre deti do 1 roka. Materiál našich mikín však disponuje aj ďalším certifikátom, ktorým je GOTS - certifikát zaručujúci, že výroba tohto materiálu prebehla s maximálnou ekologickou a spoločenskou zodpovednosťou.

Detské mikiny ELKA LOUNGE sú skvelým parťákom na doma, dovolenky ale aj pre každodenné nosenie. Detské mikiny vyrábame z 95 % biobavlny. Ak chcete urobiť vašej ratolesti aj ďalšiu radosť, odporúčame pozrieť sa na naše detské bavlnené trenírky, ktoré vyrábame v desiatkach zaujímavých vzoroch, ktorým vaše deti jednoducho prepadnú.

Vedeli ste, že rovnako ako detské mikiny vyrábame aj dámske a pánske mikiny? Áno, aj s našimi mikinami sa môžete zladiť v celej rodine alebo len vy a vaši najmilovanejší.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.