Elka
Elka
Elka
Detská Mikina bez kapucne z biobavlny Beige - Oversized Detská Mikina bez kapucne z biobavlny Beige - Oversized
Momentálne nie je skladom - Čoskoro naskladníme

60,00 €

Detské oblečenie na voľný čas. ELKA LOUNGE.

 Zamilujte sa s nami do detských trenírok a mikín z mäkučkých materiálov. Trenírky aj mikiny majú štítok "Confidence in Textiles" spoločnosti Oeko-Tex, ktorý potvrdzuje, že naše produkty neobsahujú pesticídy a chemikálie. Detské mikiny sa navyše pýšia certifikátom GOTS a sú vyrobené z 95 % bio bavlny. Navyše ich môžete zladiť s mamičkou aj oteckom! #elkafamily

Ak hľadáte hravé a extra príjemné detské trenírky, ste na správnom mieste. Naše detské trenírky sú navrhnuté pre každodenné dobrodružstvo našich najmilších. Skôr než o detskú spodnú bielizeň (u tých najmenších) ide o detské kraťasky, ktoré sú must-have všetkých detí na spanie alebo domáce aktivity. Detské trenírky sú ale skvelou voľbou aj na jarné a letné chvíle vonku. Ako vidíme na sociálnych sieťach, detské kraťasky používate najčastejšie namiesto mokrých plaviek na pláži, pri záhradnom vyvádzaní alebo napríklad na prechádzky a odpočinkové športy.

Detské trenírky vyrábame v 3 variantoch. Prvým sú detské trenírky z klasickej 100 % bavlny, druhým sú trenírky zo 100 % bavlneného saténu a tretím sú detské trenírky z bio bavlny, presnejšie detské trenírky zo 100 % bio bavlny s certifikátom GOTS.

Ak vám detské trenírky nestačia, potom tu máme novinku. Detské mikiny z bio bavlny. Detské mikiny vyrábame z 95 % bio bavlny s certifikáciou GOTS. Naše detské mikiny sú navrhnuté ako oversized, ale s takou dĺžkou, aby mikina bola skvelým pohodlným parťákom, ktorý však deťom umožní hrať sa akýmkoľvek spôsobom.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. All day Sporty. All day Elegant.