Elka
Elka
Dámska ľanový top Black Dámska ľanový top Black
Skladom

81,50 €

Dámske tielka, tričká, topy ELKA LOUNGE

Vďaka vysokému podielu prírodného micromodalu sú topy pružné, jemné ako hodváb a zároveň držia tvar. Pocíťte to najväčšie pohodlie na vlastnej koži. Vďaka dvom variantom strihu dámskych topov si každá žena príde na svoje.

Dámske tielka a topy sú rovnako ako naše dámske body našimi basic bestsellermi. Dámske tielka majú svoju hlavnú prednosť. Vďaka svojim basic strihom, farbám aj materiálu môžu tvoriť základ desiatok outfitov a stále budú vyzerať skvele. Tielka a topy vyrábame v dvoch prevedeniach, back-T jedná sa o klasický strih tielok s plným chrbtom. Back-U predstavuje variant tielka s vykrojeným zadným dielom.

Oba typy našich tielok sú vyrobené z 93 % micromodalu, ktorý rovnako ako u ostatných našich výrobkov nazývame "second skin". Materiál našich tielok je naozaj veľmi jemný a extrémne príjemný.

Dámske tielko, top alebo tričko z našej dielne je skvelý parťák nielen na doma. Ale čo tak pridať k nim aj nejaké kúsky našej dámskej bielizne alebo dámskych body? Odporúčame navštíviť naše kategórie dámskych podprseniek alebo dámskych kraťaskov.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. All day Sporty. All day Elegant.