Elka
Elka

Dámske trenírky active

Dámske trenírky active ELKA LOUNGE

Dámske trenírky pre náročnejšie dni. Vďaka trendy gume držia presne tam, kde majú. Trenírky, ktoré skrátka ocení každá aktívna žena.

Dámske trenírky active sú rovnako ako naše klasické dámske trenírky skvelým parťákom pre každý deň na doma, na záhradu alebo ako plážový doplnok. Dámske trenírky so športovou gumou vyrábame z troch materiálov. Prvým základným materiálom našich dámskych trenírok so športovou gumou je 100 % bavlna-popelín, veľmi jemný, priedušný materiál. Druhým materiálom našich dámskych trenírok je 100 % bavlna-satén, ten najpríjemnejší materiál, ktorý ste na sebe kedy mali a to nepreháňame. Posledným materiálom je 100 % biobavlna s GOTS certifikátom.

Dámske trenírky active snúbia výhody našich dámskych boxeriek a zároveň pohodlie klasických dámskych trenírok. Vďaka aktívnej gume sú trenírky vhodné aj na hŕbu aktivít. Vyberte si z desiatok dizajnov, ktoré pre vás každoročne pripravujeme. Basic kúsky v podobe jednofarebných trenírok, alebo zaujímavé vzory z našej série collection.

Kombinujte naše dámske trenírky s ďalšími produktami na doma, na spanie alebo každodenné nosenie. Mrknite napríklad do našej kategórie dámskych tielok, topov alebo tričiek. Ak hľadáte aj voľnočasové kúsky, môžete sa pozrieť na naše loungewear mikiny z biobavlny. A ak chcete urobiť radosť aj svojim blízkym, odporúčame sa pozrieť na naše trenírky pre páry.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.