Elka
Elka
Elka

Dámske trenírky, trenky ELKA LOUNGE


Dámske trenírky pre dni plné pohody. Odlíšte sa originálnym dizajnom a doprajte si maximálny komfort. V dámskych trenírkach vám aj pohodlie pristane! Trendy vzory, prírodné materiály a trenírky, ktorými si spríjemníte deň.

Dámske trenírky sú trendom posledných rokov a my sme boli jednými z prvých kto ich začal vyrábať. Áno práve veľký úspech dámskych trenírok predurčil osud nášho vynálezu v podobe trenírok pre páry a potom pre celé rodiny. Dámske trenírky tak tvoria značnú časť ELKA LOUNGE identity a preto sa na nich zameriavame stále veľmi poctivo. Naše dámske trenky nájdete v množstve prevedení. Desiatky designov a niekoľko druhov materiálov. To sú dámske trenírky ELKA.

Zameriavame sa iba na dámske bavlnené trenírky v niekoľkých variantoch. Prvým a základným materiálom dámskych trenírok je 100 í% bavlna-popelín. Veľmi ľahký, jemný materiál. Druhým materiálom našich trenírok je 100 % bavlna - satén. Môžete si byť istý, že je to ten najpríjemnejší bavlnený materiál, ktorý ste kedy mali na sebe. No a posledný variant našich dámskych trenírok je novinka, dámske trenírky z biobavlny. Jedná sa o GOTS certifikovaný materiál, ktorý zaručuje nielen prvotriedne spracovanie, ale aj maximálnu ekologickú a sociálnu zodpovednosť pri výrobe.

Zamilujte si naše dámske trenírky aj vy a ak nestačia len vám, ale chcete zažiť #matchy #matchy a urobiť radosť niekomu ďalšiemu, mrknite sa na naše trenírky, spodnú bielizeň a oblečenie pre páry alebo trenírky a oblečenie pre celú rodinu.

Ďalším tipom by pre vás mohli byť napríklad dámske kraťasky z micromodalu alebo dámske kraťasky z biobavlny. Skvelým basic kúskom pre všetky vaše outfity je náš bestseller v podobe dámskych body.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.