Elka
Elka

Dámske šaty z prémiových materiálov


Priedušné, extra príjemné šaty z prémiových prírodných materiálov. Žiadne zložité strihy a jednoročný dizajn, ale klasika s množstvom sofistikovaných a stále basic detailov ako sú elegantné rázporky, prakticky schované vrecká, akurátne aj odvážnejšie dekolty, ale vždy decentné a nadčasové spracovanie. To sú naše jarné a letné must haves.

Dámske šaty, rovnako ako všetky produkty našej značky, sa nesú v znamení odpočinkového pocitu z nosenia. To však neznamená, že nejde o šaty do spoločnosti či pracovného vyťaženia. Práve naopak, oceňte pocit súkromného wellness nech robíte čokoľvek. Voľnejšie strihy, priedušné spracovanie a jemnosť materiálov, precízny strih a výroba vytvárajú z našich šiat ďalší a vlastne solitérny kúsok, ktorý stačí doladiť jemnými doplnkami a váš outfit je hotový.

V spojení s našimi šatami je dôležité spomenúť aj udržateľnosť. Všetky dámske šaty vyrábame výhradne v európskej únii, z materiálov, ktoré disponujú najnáročnejšími certifikátmi na ekológiu a sociálny dopad. Udržateľnosť našich šiat však najviac oceníte na vlastnej koži, materiály získané týmto spôsobom vynikajú kvalitou vlastností, ktoré spoznáte na prvý dotyk a dlhodobé nosenie. Precízna výroba, rovné a presné strihy potom zaručia pocit maximálneho komfortu.

Ak hľadáte dámske šaty z prémiových prírodných mate

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.