Elka
Elka

Dámske podprsenky

Dámske podprsenky ELKA LOUNGE

Dámske podprsenky šité bez vystužených košíčkov s vysokým podielom prírodného micromodalu nie sú takmer cítiť na tele. Ponúkajú tak vysoký komfort po celý deň. Vďaka posuvným ramienkam, dvojitému vrstveniu a plochému active stehu sa dokonale prispôsobia a prinášajú oporu aj pre väčšie poprsie. Skrátka podprsenky pre ženy, ktoré sa aj v pohodlí rady cítia krásne.

Nazývame ich dámske podprsenky lounge. Majú tvar aj podobu športových podprseniek, no komfort je úplne iný, neškrtia, nezvierajú, sú extra pohodlné! Práve voľnejší strih našich podprseniek a materiál v podobe 93 % micromodalu robí z našich podprseniek unikátny produkt pre každú voľnú chvíľu. Podprsenky ELKA LOUNGE sú vhodné aj pre menej náročné aktivity, resp. aktivity, kde nie je nutné dosiahnuť maximálnu oporu vášho poprsia, ale skôr pocit komfortu.

Podprsenky z prírodného materiálu sú vždy skvelou voľbou, preto sme sa rozhodli pre využitie mikromodalu, ktorý predstavuje skvelý kompromis medzi vlastnosťami prírodných produktov a inovatívnych materiálov, lepšie odvádza pot a drží tvar. Dámska podprsenka predstavuje základný prvok vášho šatníka, doprajte mu rôznorodosť a pridajte podprsenku, ktorá vo vašom šatníku chýba. Podprsenku, ktorú zvolíte vždy, keď budete mať chuť cítiť sa extrémne pohodlne.

Podprsenky vyrábame v niekoľkých farebných prevedeniach a v rôznych kombináciách s farbami gúm.

Naše dámske podprsenky budú skvelým parťákom pre veľa vašich chvíľ a to nielen na doma, ale aj na kopec voľnočasových aktivít, cestovanie, jogu alebo relax.

Naše dámske podprsenky odporúčame zakúpiť spolu s dámskymi boxerkami. Odporúčame vyskúšať aj naše dámske tielka a topy, ktoré spoločne s lounge podprsenkou tvoria skvelý set.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.