Elka
Elka

Dámske mikiny ELKA LOUNGE

Dámske mikiny, ktoré už nebudete chcieť vyzliecť. Vďaka dokonale padnúcemu strihu a príjemnému materiálu z počesanej bio bavlny sú dámske ELKA mikiny ideálnym basic loungewear pre domácu pohodu aj jednoduchý vonkajší outfit. Ak hľadáte ďalší udržateľný kúsok do šatníka, stačí už len vybrať farbu.

Dámske mikiny z biobavlny, to sú naše loungewear mikiny pre každú vašu voľnú chvíľu. Ak hľadáte mikinu na voľný čas, skvelého parťáka na odpočinkové aktivity alebo akékoľvek chvíle vonku, naša dámska mikina je pre vás tým ideálnym kúskom do udržateľnej časti šatníka.

Dámska mikina ELKA LOUNGE je vyrobená vždy z biobavlny s certifikáciou GOTS, čo znamená, že má etický pôvod ako v rámci ekológie pestovania, tak aj v rámci zodpovednosti v oblasti ľudskej práce.

Vnútorná časť našich dámskych mikín je vybavená počesanou bavlnou, jemnosť tak ucítite na každom kúsku tela, aj keby ste pod mikinou mali len spodnú bielizeň. Naše dámske mikiny sú tak skvelé na doma, ale aj ako rýchly kúsok pre vybehnutie von.

Vedeli ste, že okrem dámskych mikín vyrábame tie isté pánske mikiny a detské mikiny z biobavlny? Áno, to znamená, že naše mikiny môžete kupovať aj do páru alebo do konca pre celú rodinu.

Poznáte ten pocit, keď si oblečiete extra jemnú mikinu, zababušíte sa do nej, doplníte outfit vašimi obľúbenými teniskami a vyrazíte na kávu? Zamilujte sa do našich dámskych mikín z biobavlny aj vy.

Naše dámske mikiny môžete skvele kombinovať aj s našimi dámskymi kraťaskami active, ktoré vyrábame z rovnakého materiálu aj farieb. Môžete si tak vytvoriť skvelý outfit na doma aj dovolenku.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.