Elka
Elka

Dámske kraťasky ELKA LOUNGE

Vďaka našim dámskym kraťaskom už nebudete musieť robiť kompromisy. Jemné k pokožke, pevné na šport, extra pohodlné na doma. Skrátka kraťasky s benefitmi, ktorým neodoláte.

Dámske kraťasky vyrábame v dvoch strihových variantoch. Dámske kraťasky active sú vyrobené z 95 % biobavlny s certifikáciou GOTS. To vám zaručí, že vaše dámske kraťasky nielen vydržia niekoľko sezón stále farebné a v perfektnej kondícii, ale tiež že výroba ich materiálu prebehla v súlade s prísnymi ekologickými a sociálnymi požiadavkami. Kraťasky active majú klasický strih a sú skvelé napríklad na cvičenie jogy, ľahšie športové aktivity alebo ako skvelé kraťasky na doma či na spanie.

Druhý typ našich kraťaskov sú kraťasky lounge. Naša novinka. Kraťasky z micromodalu, ktoré majú delené boky, čo znamená, že sú po stranách úplne otvorené. Kraťasky lounge sú skvelé na spanie a ako sme vysledovali, napríklad aj na tanec. Nech už ich použijete akokoľvek, dámske kraťasky lounge vás nadchnú svojou jemnosťou. Rovnako ako mnoho našich produktov sú kraťasky vyrobené z micromodalu, ktorý nazývame "second skin".

Ak sa chcete zamilovať aj do ďalších našich kúskov než len dámskych kraťaskov, odporúčame objaviť napríklad naše dámske trenírky na spanie, dámske body či dámske podprsenky.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.