Elka
Elka

Dámske košele z prémiových materiálov


Aj košeľa môže tvoriť významnú časť vášho voľnočasového šatníka. Naše dámske košele navrhujeme tak, aby sa stali ďalšou kapsulou pre váš jednoduchý ale sofistikovaný outfit. Rovnako ako ďalšie oblečenie, aj dámske košele tvoríme s duchom odpočinku. Voľnejšie strihy, prémiové prírodné materiály a detaily, tak premenia dámsku košeľu na súkromný wellness, ktorý si môžete dopriať vo voľnom čase aj pracovnom vyťažení.

Ďalším významným prívlastkom našich dámskych košieľ je udržateľnosť. Košele vyrábame výhradne v EÚ a všetky materiály v sebe snúbia maximálnu ekologickú i spoločenskú zodpovednosť. Materiály volíme výhradne prírodné, aby po skončení ich dlhej životnosti nezanechali stopu dlhšiu ako je nevyhnutné. Využívanie prírodných materiálov však oceníte najmä na vlastnej koži, už žiadne potenie, ale úžasná jemnosť, priedušnosť a dlhotrvajúca výdrž. U dámskych košieľ, sme sa zamerali aj na také detaily ako sú prírodné gombíky z materiálu corozo, teda lisovaných palmových semien. Ich životnosť a vlastnosti sú rovnaké ako plastové, ale nezanechajú úplne žiadnu stopu po svojej predchádzajúcej existencii.

Ak hľadáte dámske košele z extra jemných a prémiových materiálov, etickou výrobou a úplne precíznym spracovaním, určite oceníte naše košeľové essentials, ktoré na stálo budú tvoriť podstatnú časť vášho šatníka.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.