Elka
Elka

Dámske body

Dámske body ELKA LOUNGE

Dámske body je must have každého dámskeho šatníka. Čistý dizajn, aktívny steh a prepracovaný strih vám zaručí sebavedomie a pohodlie aj v tých najdôležitejších chvíľach. Dámske body ponúkame v troch klasických farebných prevedeniach. Zamerali sme sa na komfort a preto je naše dámske body na zapínanie v prostrednom diely.

Dámske body sa stali bestsellerom našej basic ponuky. A nie je sa čomu diviť. Body môže tvoriť nespočetne veľa základov jednotlivých outfitov. Pod košeľu, do kraťaskov, jeansov ... Stačí niekoľko základných farieb a máte svoj daily essential.

Naše dámske body vyrábame z extra jemného 93 % mikromodalu. Tento materiál označujeme ako "second skin" a u body to platí dvojnásobne. Rovnaký materiál totiž môžete nájsť aj v našej dámskej spodnej bielizni a pánskych boxerkách. Dámske body z mikrovlákna ELKA LOUNGE disponujú certifikátom Oekotex 100.

Zamilujte si naše dámske body aj vy.

V prípade, že hľadáte okrem dámskeho body aj ďalšie basic kúsky, odporúčame objaviť napríklad naše dámske podprsenky alebo dámske boxerky. V prípade, že hľadáte aj loungewear oblečenie, odporúčame mrknúť sa na naše dámske mikiny z biobavlny alebo tielka, tričká a topy.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. All day Sporty. All day Elegant.