Elka
Elka

Dámska spodná bielizeň a loungewear oblečenie ELKA Lounge

Senzačná jemnosť a neuveriteľný každodenný komfort. Naša dámska spodná bielizeň a loungewear je starostlivo vyrobená tak, aby poskytovala potrebnú priedušnosť a prispôsobivosť. Či už si vyberiete podprsenku, dámske body, boxerky, topy z prírodných materiálov alebo trenírky, naša dámska spodná bielizeň vás udrží v pohodlí po celý deň.

Patríte k milovníčkam dámskej spodnej bielizne športového strihu, ale zároveň milovníčkam pohodlnosti bielizne, ktorú si občas požičiate od svojej polovičky? Potom sa rozhodne zamilujete do dámskej spodnej bielizne typu boxer boy pants, teda našich dámskych boxeriek.

Ak rada nosíte športovú podprsenku, ale na voľné nosenie vás veľmi "tlačí", odporúčame naše dámske podprsenky typu lounge. Jedná sa o strih dámskej spodnej bielizne inšpirovaný dizajnom športovej bielizne, ale navrhnutej tak, aby bola odpočinkovo ladená na každodenné pohodlné používanie.

Absolútnym must-have našej dámskej bielizne sú však naše BASIC BODY. Dámske body môže vytvoriť z vášho šatníka desiatky jednoduchých outfitov. Naše dámske body je vyrobené z micromodalu a má strih navrhnutý k dokonalému pohodliu. Pri dámskej bielizni vždy oceníte praktickosť, ktorou je typický rozopínateľný spodný diel.

Väčšina našej dámskej bielizne je vyrobená z micromodalu - materiálu, ktorý vďaka svojej jemnosti označujeme ako "second skin".

V prípade, že našu dámsku spodnú bielizeň už poznáte, určite odporúčame vyskúšať aj naše dámske loungewear oblečenie. Dámske mikiny, kraťasky, dámske trenírky, tričká, tielka, topy. Zamilujte sa s nami do pohodlnej dámskej bielizne a loungewear ELKA LOUNGE.

Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments. Everyday. Only. Playful. Together. Your moments.